Guadeloupe

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Guadeloupe

Nieruchomość na sprzedaż na Gwadelupie

Gwadelupa jest departamentem zamorskim, jest integralną częścią Francji. Jako część składowa Unii Europejskiej i strefy euro. Euro jest oficjalną walutą. Jest to mała wyspa i może się wydawać, że nie jest to dobre miejsce na zakup nieruchomości na sprzedaż na Gwadelupie, ale nie jest to rzeczywistość.

Gwadelupa to francuskie terytorium zamorskie o motylowym kształcie. Składa się z grupy wysp położonych w południowej części Morza Karaibskiego.

Gwadelupa jest dla Francji kontynentalnej, a Hawaje dla Stanów Zjednoczonych. Większość obywateli to mieszanka Europejczyków, Afrykanów i Wschodnich Indian, i mówią tylko językiem ojczystym, Kreolskie Antyle i Francuzi. Więc jeśli zdecydujesz się zainwestować swoje pieniądze w nieruchomości na sprzedaż w Gwadelupie, może to być najlepszy okres.

Jest popularnym ośrodkiem turystycznym wśród francuskich turystów. Ponad 80% przybyłych gości pochodzi z Francji. Kiedyś było mało uczęszczanych przez Amerykanów.

Gwadelupa tak się brzęczy, że US News & World Report nazwał ją drugim najlepszym miejscem do odwiedzenia na Karaibach w 2017 roku. Ponadto National Geographic umieścił na liście swoje wyspy jako jedno z trzech najważniejszych miejsc na świecie dla kultury.

Sektor nieruchomości na Gwadelupie pozostaje okazją do porównania z innymi państwami karaibskimi. W rzeczywistości średnia cena nieruchomości mieszkalnej przeznaczonej na sprzedaż w Gwadelupie wynosiła jedynie 161,063 EUR w drugiej połowie 2017 r.

W Baie Mahault i Petit Bourg ceny nieruchomości wahały się od 1,341 do 3156 za metr kwadratowy, a domy od 1,394 do 2,917 za metr kwadratowy. w drugiej połowie 2017 r.

Od Goyave do końcówki Malendure na zachodnim wybrzeżu Basse-Terre, nabywcy domów mogą kupić mieszkania za 662 euro za 2411 za metr kwadratowy. natomiast domy sprzedawane są za 1,414 euro do 2629 za metr kwadratowy. w tym samym okresie.

W 2017 roku sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych wzrosła o 2,8% w stosunku do roku poprzedniego.

Gwadelupa jest znana jako wyspa motyli ze względu na kształt dwóch głównych wysp: Basse-Terre na zachodzie i Grande-Terre na wschodzie, oddzielonych wąskim kanałem, Rivière-Salée. Gwadelupa ma dobre plaże i turystyka jest coraz ważniejsza.

  •  
    Przeprowadzka do Gwadelupy. Ekspatriuj i mieszkaj na Gwadelupie.

      Wyspa Antyli, znana na całym świecie ze swojego dziewiczego piękna, dzisiejsza bohaterka to mały raj! W końcu nadszedł dobry sezon i wielu z nich pomyślało o wyjeździe na wycieczkę lub nawet na stałe do nowego kraju. Motywacje należą do najbardziej zróżnicowanych, ponieważ wiemy, że każdy nabyw ...

 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB